PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


13.09.2017, 08:08  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Kacper Kuszewski: mimo nerwów, udaje mi się dobrze bawić (wideo)


Choć jest aktorem, w dzieciństwie, nawet dla zabawy, nigdy nie przebierał się za gwiazdy sceny muzycznej. Teraz Kacper Kuszewski w programie "Twoje twarz brzmi" co tydzień będzie kimś innym. Zaczął od Stinga, wykonując jego przebój "Shape of My Heart".

Udostępniamy nagranie wideo: https://wideo.pap.pl/videos/18403/


Kacper Kuszewski spodziewał się najgorszego - że wysiłek, poziom zmęczenia i stres wiążący się z udziałem w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", będzie niczym "Jak oni śpiewają" i "Taniec z gwiazdami" razem wzięte. W obu tych programach brał wcześniej udział.


"Oczywiście, wysiłek jest. Oczywiście, nerwy są. Ale ekipa, która robi ten program, jest tak przyjazna i wspierająca, jest tak miła atmosfera - zarówno wśród realizatorów, jak i uczestników, że muszę powiedzieć, że mimo tych nerwów i napięć, jak na razie udaje mi się naprawdę dobrze bawić i jest przyjemnie" - mówi PAP Life Kuszewski.


Przy tego typu występach, jak w "TTBZ", każdy odcinek to dla niego nowa lekcja śpiewu. "Owszem zdarza mi się śpiewać, owszem lubię śpiewać, ale nigdy śpiewania profesjonalnego się nie uczyłem. Śpiewam sobie tak po +aktorsku+. Tymczasem w tym programie przyjdzie mi się zmierzyć z najrozmaitszymi gatunkami muzycznymi. () Nie wspomnę o tym, że trzeba zmienić głos, wygląd, sposób ruszania się, mimikę, wszystko" - przyznaje.


W dzieciństwie, nawet dla zabawy, nie wcielał się w idoli sceny muzycznej. "Nigdy nie miałem takich talentów naśladowczych. Są ludzie, którzy mają łatwość takiego naśladowania głosu czy sposobu zachowania się jakichś znanych ludzi. Nigdy jako aktor nie mierzyłem się z takim zadaniem. Nie musiałem nigdy grać postaci istniejącej naprawdę" - zdradza.


W pierwszym odcinku ósmego sezonu "TTBZ" Kuszewski wystąpił jako Sting z utworem "Shape of My Heart". Najlepszym w otwierającym odcinku okazał się Krzysztof Antkowiak, który zmierzył się z postacią Stevie Wondera, wykonując utwór "Isn't She Lovely?".


Inne gwiazdy ósmej edycji "TTBZ" to Kasia Moś, Anna Dereszowska, Beata Kowalska, Aleksandra Gintrowska, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. (PAP Life)


ag/ jbr/


Wideo
Załączniki
WARSZAWA JESIENNA RAMÓWKA TELEWIZJI POLSAT
Warszawa, 31.08.2017. Jesienna ramówka telewizji POLSAT. Nz. aktor Kacper Kuszewski (mk/am) PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.