PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


03.11.2017, 11:11  Design  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Margaret w bikini


Rzadko to robi, ale jeżeli już to wzbudza zachwyt. Margaret opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie w bikini. "Sexi mega zjawiskowo" - komentują fani.

Na większości publikowanych zdjęć Margaret występuje w wymyślnych stylizacjach, które analizowane są przede wszystkim przez jej fanki. Tym razem piosenkarka zamieściła swoją fotkę w bikini, na plaży w Portugalii. I zaczęło się...


"Śliczne zdjęcie i Margaret, no, jeszcze piękniejsza!"; "Sexi mega zjawiskowo"; "Słodka matko wszystkiego, co piękne..."; "Wow, my w kurtkach, a ty szalejesz nad morzem"; "Superowo, świetnie!" - to tylko niektóre wpisy i komentarze.


Liczba polubień w jeden dzień przekroczyła 22 tysiące. (PAP Life)


autor: Zbigniew Krzyżanowski


edytor: Jan Bratkowski


zig/ jbr/


Załączniki
WARSZAWA NAGRODY FASHION MAGAZINE
Warszawa, 11.10.2017. Gala rozdania nagród Fashion Magazine 2017. Nz. wokalistka Margaret, Małgorzata Jamroży PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.