PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


22.06.2019, 08:08  Moda
wstecz

Aktorka Dorota Czaja - mała torebka albo plecak


Mała torebka na pasku na samodzielne wyjścia i plecak na spacery z dziećmi - w obu przypadkach Dorota Czaja lubi mieć wolne ręce. Aktorka do swojej torebki latem wkłada krem z filtrem oraz błyszczyk.

Dorotę Czaję, znaną m.in. z serialu "Tancerze" czy programu "Bake Off - Ale ciacho!", PAP Life spotkał podczas premierowej prezentacji kolekcji torebek Sabriny Pilewicz. Jak kolekcja podobała się aktorce?


"Myślałam, że Sabrina już niczym mnie nie zaskoczy, a jednak! Już nie mówię o samych modelach, bo wiem, że to jest bardzo pracowita i bardzo zdolna dziewczyna, więc zawsze to wszytko jest bardzo profesjonalne i na czasie" - skomentowała w rozmowie z PAP Life i dodała, że tym, co najbardziej ją urzekło, była sesja zdjęciowa.


Podczas wydarzenia Czaja zaprezentowała się w bardzo długiej, bo sięgającej aż do ziemi, kwiecistej sukni. W dłoni zaś dzierżyła małą, czarną torebkę. Taki rozmiar tego damskiego dodatku jest ulubionym rozmiarem aktorki, jeśli chodzi o wielkość torebki. Nie bez znaczenia są tu względy praktyczne...


"Lubię mieć wolne ręce, dlatego też zawsze potrzebuję mieć u torebki pasek, abym mogła ją sobie przewiesić przez ramię. Co też jest dla mnie ważne w przypadku małej torebki to to, żeby telefon jednak się do niej zmieścił (śmiech). Duże torebki też lubię, ale patrząc na to, jak chodzę na co dzień, wybieram te mniejsze lub średnie" - opowiadała PAP Life Czaja.


Aktorka zaznaczyła, że lubi też plecaczki, co w kontekście tego, że ma dwoje małych dzieci, również ma znaczenie. Małe torebki zostawia sobie na samodzielne wyjścia, zaś na spacery z dziećmi pakuje się właśnie do plecaka. "Jak wychodzę bez dzieci, to z małą torebką, w której zazwyczaj nie muszę mieć smoczka czy butelki. Natomiast jak idziemy razem na spacer to biorę plecak, żeby mieć jedną rękę dla syna i drugą na pchanie wózka" - tłumaczy PAP Life Czaja.


Co musi się znaleźć w letniej torebce, w tym też w kosmetyczce, aktorki? "Krem z filtrem 50, jakiś błyszczyk, butelki i smoczki oraz woda. Ponadto telefon - jak go mam, to znaczy, że mam już wszystko" - wylicza PAP Life aktorka.


PAP Life spytał też Czaję o wakacyjne plany. "Niedługo wyjeżdżam na tydzień do Paryża, jednak to będzie wyjazd służbowy. Takie prawdziwe wakacje zaczynają mi się w lipcu. Większość urlopu spędzimy w Polsce, a we wrześniu prawdopodobnie udamy się do Grecji. Wówczas pogoda nie będzie już tak upalana, co ma dla nas znaczenie, bo mój młodszy syn, Antek, ma dopiero 9 miesięcy" - kwituje Czaja. (PAP Life)


pau/ dki/Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.